در پاوینتو با داشتن یه پایدار کارت کلی تخفیف بگیر یا از تخفیف های شبکه ی شتابیمون استفاده کن
درباره ی پاوینتو

آشنایی با پاوینتو

پاوینتو یکی از استارتاپ های زیر مجموعه ی شهر هوشمند پایدار می باشد که در راستای طرح رونق هوشمند کسب و کار راه اندازی شد تا به عنوان ابزاری برای وصل کردن مشتریان هوشمند پایدار به کسب و کارها مورد استفاده قرار گیرد. این استارتاپ همچون سایر گونه های مشابه خود در زمینه ی خرید تخفیفی فعالیت کرده و با معرفی فروشگاههایی که با اعمال تخفیف به دنبال افزایش فروش هستند سعی در رونق بخشیدن به کسب و کارها دارد اما این یک سایت فروش کوپن تخفیف نیست بلکه با پشتوانه ی سیستم هوشمندی که بر پایه ی مشتری هوشمند و پایدارکارت در شهر هوشمند پایدار پی ریزی شده است مشتریان را به صورت هوشمند به سمت کسب و کارهایی که قبلا در شهر هوشمند پایدار عضو شده و طرف قرارداد شده اند روانه میکند و پرداخت از طریق پایدار کارت صورت خواهد گرفت. در نتیجه، پاوینتو یک ایده ی خلاقانه برای کسب درآمد و رونق بخشیدن به کسب و کارها و یک استارتاپ نرم افزاری ست.


معرفی تیم پاوینتو

تیم پاوینتو زیر مجموعه ای از شرکت هوشمند شبکه ی پایدار بوده و به صورت متمرکز روی این پروژه فعالیت میکند. در حال حاضر این تیم شامل چند نیروی متخصص در حوزه ی نرم افزار بوده و طبق متدولوژی های روز صنعت نرم افزار و در قالب فازهای مشخص در حال توسعه ی این بستر می باشند.نسخه ی اولیه این اپ ظرف مدت کمتر از یک ماه از لایه های های تست عبور کرده و به انتشار رسیده و به منظور رسیدن به این سرعت در بخش طراحی و تجربه ی کاربری از پترن های مورد استفاده ی سایر اپ های مشابه استفاده شده و به تدریج با توجه به نوع خاص کاربران و نیازمندی های متفاوت آنها با بازدیدکنندگان عادی، طراحی ها تکمیل تر و اختصاصی تر خواهد شد.

این تیم سعی دارد تا در کنار سود آوری و زنده نگه داشتن پروژه، به معنای واقعی در قالب امکاناتی که پیاده میکند به مردم عادی کمکی کرده باشد. این روحیه و این احساس کاملا در این تیم واقعی و به دور از هر گونه شعار است. تیم پایدار میخواهد هر فرد عادی به عنوان یک مشتری یا به عنوان یک صاحب کسب و کار از اینکه در پاوینتو حضور داشته است احساس موفقیت داشته و این را باعث رشد خود و کسب و کارش بداند.